View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 23:23:32
lutuvasile's Avatar
lutuvasile lutuvasile este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuţ în trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: Bistrita, Romania
Vârsta: 32
Date: 180cm, 80kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Am slabit de la 94 kg la 80 de kg in 6-8 saptamani!

Sport : faceam 2 zile pe saptamana ,, Martea de la 8-9 fotbal si Joia de la 9-10 fotbal, asta fac si acuma , asa, pe urma in fiecare zi cand ma simteam in largu meu , imi puneam vreo 7-10 piese in playlist care imi placeau mie mai mult si incepeam miscarea ,, gimnastika,, dans , si prin combinatie , ma uitam pe youtube la tae bo si le combinam , pana mi se terminau piesele preferate ,
pe urma : mancare , sincer paine nu am mancat deloc 6 saptamani, si nimik prajit , poate am gustat putzin cand mai facea mama ceva,, dar deloc
in fiecare zi mancam un graphfruit , nu era zi sa nu mananc unu, si in loc de apa beiam ceai verde ,
dimineatza mancam cereale cu lapte :X
cand veneam de la scoala mancam salata si cu urda :X era preferata mea ,, iar pe la ora 17 cam asa mancam ultima masa,, era putin mai bogata , depinde de zile , daca era marti sau joi mancam mai mult , adika imi permiteam ca stiam ca consum mai multe calorii ,, dar dupa ora 18 nu mai mancam nimik,, doar mai beiam ceai dupa ce faceam exercitii
si faza cu acompaniatu,, am avut in zilele astea , si chefuri , petreceri etc
mna acol nu puteam sa refuz,, dar daca de exemplu Sambata sau Duminica faceam exces,, beiam 3 -4 beri ,, in saptamana ce urma,, imi reduceam din mancare,, si faceam exercitii mai intense, pe mine muzica ma ajutat mult,, si ambitia,


astept alte intrebari , acuma este c-am tarziu si poate nu ti-am rasp cum trebuie
lutuvasile, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat