Subiect: Jurnal blum
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 04 iun 2011, 16:59:05
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal blum

Citat:
Anterior postat de blum Vezi mesajul
buna! incerc sa scriu pentru prima data un jurnal. idee cu care nu m-as fi putut imprieteni acum cateva sapt. ok, deci.. de ce? pentru ca sa nu- mi uit scopul, sa-mi gasesc prietene ( chiar si virtuale) care sa nu ma invite la o cafea si prajiturica lasand gluma la o parte, cred ca il scriu ca un fel de masura profilactica, pentru zilele de frustrare cand dragul-uratul-iubitul-nerusinosul meu cantar va refuza sa-si faca datoria de oaspete bineprimit .probabil ca voi scrie o gramada de aberatii, franturi de idei, deci , te rog pe tine, cititoare/ cititor , sa ma corectezi.
realitatea: astazi nu am chef de sport am inotat cu copiii vreo doua ore, am stat la plaja privind cum creste iarba......
pofta de mancare nu am deloc, desi ar trebui sa incerc macar. cel putin bea suficienta apa. e abia 15:29 si am baut 4 l apa.
cantar? azi n-am chef, probabil ca o sa-l urasc. sau o sa ma urasca el si se va razbuna
oricum ar fi, ma bucur ca am reusit sa intru la voi, cam stramta intrarea,dar sunt convinsa ca merita!
Bine ai venit dragutza....vrei cafea si prajituri...uite iti aduc eu...