Subiect: Jurnal Ally
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 06 iul 2011, 11:15:46
allys's Avatar
allys allys este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: `, Romania
Vârsta: 31
Date: 160cm, 66.6kg
Mesaje: 462
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 34 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ally

Nu mai incep cum m-am ingrasat,ci doar spun ca in vreun an am pus vreo 8 kg, pentru care eu sunt vinovata, ca am mancat ca o nesatula, aiurea...nu e vinovat nici bacu', nici timpul, nici faptul ca am fost plecata prin tari straine...asta nu e o scuza...ca pana acum vreo luna tot dadeam eu vina pe astea...dar am ajuns la ocncluzia ca eu sunt singura vinovata.

Am cateva kg in plus..cam 10 as putea spune, care imi tot dau batai de cap...bineinteles de la mirarile celorlalti "vai da te-ai ingrasat anul asta"... care este ma rog pb lor...
dar asa e omu' isi da cu parerea si asupra celorlalti, insa nu-mi place ca ma judeca ei pe mine....pana la faptul ca numa mai support eu,hainele unele nici nu-mi mai vin. ...stau cam prost psihologic si recunosc imi mai trebuie cate un imbold, care sa ma tina sa nu renunt…

Si acum sa vin cu farama de optimism care mi-a mai ramas….Stiu ca pot,ca voi reusi sa scap intr-un final de kg astea, pt ca sunt o fire ambitioasa si luptatoare si nu ma inving pe mine niste amarate de kg!
Va pup slabute dragute!
__________________
Urmeaza-ti visul si fii increzatoare in ceea ce poti tu si doar tu! Restul vine de la sine
Durează 4 săptămâni până observi tu însuți transformare corpului tău.
Durează 8 săptămâni să observe familia și prietenii, iar dupa 12 săptămâni va observa și restul lumii.
Continuă cu tupeu!


Challenge accepted by Ally!