View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 16:34:06
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Ciao redcris! Ma bucur mult ca ti aceeasi dieta ca si mine,e cea mai faina din punctul meu de vedere si da rezultate cu siguranta.
Chiar vroiam sa discutam despre asta aici.Despre ce dieta vrem sa tinem,ce sport vrem sa facem...eu am avut ceva probleme cu netul dar se pare ca s-au rezolvat..ce bine
Eu tin dieta Rina90 dupa cum ai vazut,azi mananc lactate pt ziua de proteine pt ca nu prea am chef de carne..o sa-mi scriu si meniul imediat.sport..ma gandeam sa incep slim in 6 pt 6 saptamanai iar apoi poate incep Px90,depinde de energia mea,sau tae-bo.
Voi?Cum stati cu motivatia?Eu pt inceput sunt foarte motivata si increzatoare si impreuna vom reusi!
Redcris,daca ai ceva intrebari despre dieta poti sa ma intrebi,eu am si cartile in format electronic daca le vrei,am vazut ca de pe site au fost scoase..Multa multa bafta si mai vorbim ..o asteptam si pe Mmm
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat