Subiect: yong kang suplu
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 17 mai 2009, 16:28:38
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: yong kang suplu

Am dat un search si uite ce am gasit, Mariana:

Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei ,ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire, reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic, are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire.

Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile.Datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos. Impiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
  • Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei
  • Yong Kang SUPLU ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire
  • Yong Kang SUPLU reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic
  • Yong Kang SUPLU are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire
  • Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile
  • Yong Kang SUPLU datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos
  • Yong Kang SUPLU împiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
Administrare: 1-2 capsule de doua ori pe zi , dimineata si pranz.
Nu se administreaza dupa ora 17.00.
Compozitie: 400 mg ceai verde
Prezentare: 120 capsule
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat