Subiect: Jurnal IuliCata
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 25 iul 2011, 11:02:51
dupy's Avatar
dupy dupy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2010
Locaţie: *, Romania
Vârsta: 30
Dieta: constientizare
Date: 166cm
Mesaje: 612
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal IuliCata

Citat:
Anterior postat de Iulicata Vezi mesajul
Pentru inceput, vreau sa va zic bine v`am gasit

am decis sa`mi fac un jurnal pentru a ma motiva sa slabesc caci am ajuns sa nu ma mai suport

Eu am 65,5 kg si as dori sa ajung la 55.
Nici nu mi`am dat seama cum am acumulat atatea kg.. am impresia ca au fost de pe o zi pe alta.. dar se pare ca nu e asa..

Va rog sa ma ajutati cu sfaturi si daca nu va cer prea mult, sa ma incurajati caci am ajuns sa nu ma mai suport si sa nu ma simt bine in pielea mea...

Maine am sa atasez niste poze cu mine.. ca sa vedeti si voi unde am zone cu probleme si poate ma puteti sfatui...

Va multumesc
Heei, Iulicata!
Bine ai venit

Pooi, astept pozele: sa vedem zonele cu problema:-b de unde tb sa eliminam ce nu ne placee
In leg cu kg..da, asa am patit si eu) Ma ingrasasem cate putin..putin..si intr`o seara m-am urcat pe un cantar la farmacie asa, de curiozitate. Si acum imi amintesc socul - si umilinta , deoarece mai erau 2 fete cu mine x_x - atunci cand cifrele au aratat 59.3.
De atunci m-am pus pe tba fraatee) nu se mai putea [-x, si din fericire de ceva vreme nu am mai tecut pragul de 54kg si nici nu o sa-l mai depasesc pana ce nu raman insarcinata..adica peste ani buuniii)
Asa ca, daca vrei, poti! Asa sa stii!

Sfatul meu este sa te interesezi despre alimentatia sanatoasa, nu despre diete. Mie imi e sila sa bag o singura feliuta de cartof de la mc, la cate chestii cancerigene sunt acolo.

Succes, si astept vesti!Ti puup
__________________
Jurnal Dupy
Ideal/ Scop: Nicole Scherzinger


"Marile rezultate au nevoie de mari ambitii." - James Champy
You can make excuses or you can enjoy results. But you can do both.
dupy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.