View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 24 aug 2011, 15:49:01
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: De ce nu mai am multe din discutiile de pe forum?

Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Am scris in forum diferite chestii si aseara le aveam scrise si acum nu mai sunt si nu am scris nimic rau am scris despre cremele termice sau relax and tone subiecte care cred ac intereseaza pe multe din fete..
1. Citat din regulament:
Citat:
În locurile unde este permis, pentru utilizatorii care au peste 30 de mesaje şi un minim de credibilitate în comunitate, se permite maximum o părere în contextul subiectului în care este scris mesajul, despre un produs/serviciu/companie fără caracterizări la superlativ, scriere cu majuscule, culori speciale sau prezentare comercială...

Este interzisă scrierea/publicarea de texte/materiale ce conţin denumiri de mărci comerciale, păreri despre mărci comerciale şi produse (acolo unde este permis în forum), dacă utilizatorul nu are cel puţin 30 de mesaje publicate în forum şi nu prezintă un minim de credibilitate pentru comunitate.
2. Citat din regulament:
Citat:
Mesajele cu intrebari legate de functionare si regulament, se trimit doar prin intermediul formularului de contact
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii