Subiect: Jurnal roxana69
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 08:23:19
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxana69

Citat:
Anterior postat de roxana69 Vezi mesajul
Buna ziua tuturor, numele meu este Roxana, am 42 ani , 1,72 m si 88 kg. Vreau sa slabesc 20 de kg si imi este foarte greu,am inceput dieta Rina90 ,dar nu stiu daca am sa o pot duce pina la capat, pentru ca am probleme cu dietele pe termen lung, pe parcursul lor imi pierd rabdarea si renunt, mi se pare ca nu slabesc destul de repede, ca eforturile mele sint in zadar,si uite asa dupa ce slabesc 5-6 kg intr-o luna ,renunt la dieta si pun la loc toate kg date jos in urmatoarele 2 saptamini C.red ca am nevoie de o competitie ca sa reusesc ce mi-am propus, am nevoie sa stiu ca nu sint singura pe lume asta care se confrunta cu problemele de greutate pe care le am eu.Si mai sint si o mincacioasa, imi place sa maninc,imi plac prajiturile la nebunie, imi este extraordinar de greu sa renunt la dulciuri.Am ales dieta Rina pt ca pot sa maninc dulciuri ,odata la 4 zile.Sper ca de data asta sa reusesc .Va rog sa ma primiti alaturi de voi ,sa-mi spuneti problemele cu care va confruntati voi si sa le ascultati pe ale mele .Va pup pe toate, si va doresc mult succes in lupta cu kg in plus.
neata Roxana bine ai venit
sunt sigura ca alaturi de slabute nu vei mai renunta la dieta,aici ai tot ce iti trebuie,gasesti mult sprijin de la toate fetele,ca toate ne confruntam cu aceiasi problema si o sa poti duce totul la bun sfarsit intr-un mod cat mai sanatos
si eu tot rina tin,azi e a 5 a zi
uite vin-o aici in gasca fetelor care tin Rina si vei invata cat mai multe despre dieta asta si vei fi ajutata si corectata in legatura cu meniurile tale...
toate mai gresim dar cel mai important e sa stim sa ne ridicam si sa mergem mai departe de unde am ramas
Rina 90"s (etaj IX)
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante