Subiect: Jurnal DKDenise
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 28 oct 2011, 06:13:18
DKDenise's Avatar
DKDenise DKDenise este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Date: 1.67cm, 56kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal DKDenise

Buna...

Ei bine ma duc la sala(m-am reapucat dupa o pauza de 2-3 luni) insa si cand nu ma duceam faceam acasa dupa tot felul de filmulete luate dupa net.

Am zis ca de azi voi fi cuminte si voi incerca sa renunt la dulciuri nu doar ca sa slabesc ci pur si simplu pt ca nu sunt sanatoase, sper sa si reusesc. Am sa incerc sa aplica ceea ce mi-ai spus tu, insa imi e greu sa ma opresc doar la cateva patratele o sa imi caut cv gen batoane.

Azi dim am mancat: 2 felii paine integrala, cas si kaiser +un pahar suc gref( am auzit despre beneiciile grefului, ca are vitamine, ca accelereaza arderile si am zis hai sa incerc si eu in fiecare zi, asa ca de 2 ori pe zi beau/mananc cate un gref.)

La scoala habar nu am ce sa mananc si habar nu am ce sa mananc nici cand vin, mai ales ca azi ma duc si la sala si plec imediat dupa scoala si nu pot sa mananc f mult. Cred ca totusi o sa mananc niste orez cu legume gratinate si un ou fiert la pranz, iar ca si gustare la scoala cred ca o sa imi cumpar un baton de alune sau fructe confiate.

Mersi pentru sfaturi, cat despre test nu stiu ce sa zic am avut mult de invatat si in scurt timp.
Inaltimea este incorecta. DKDenise, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].