View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 09 feb 2010, 23:31:25
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Putin ajutor cu un regim, please?

Citat:
Anterior postat de gunther Vezi mesajul
Salutare,
stimate doamne/domnisoare sper sa nu deranjez prin simpla prezenta masculina pe un forum dedicat femeii, insa consider ca existe sanse majore sa solutionez o problema cu care ma confrunt de ceva vreme, prin intermediul acestui forum.
Concret, despre ce este vb:
Doresc sa-mi "prescrieti" un regim alimentar pe zile, care sa-mi permita sa scap de burtica si sa fac un abdomen plat. Insa, concomitent vreau sa-mi pastrez dimensiunile celalalte, fiind practicant de bodybuilding n-as vrea sa "slabesc", as vrea doar sa-mi micsorez talia, si stiu ca asta se poate numai prin dieta, indiferent cate exercitii pt abdomen as face. Am citit cateva din dietele de pe forum, insa sincer daca as manca atat de putin probabil nu as mai avea putere sa merg nici pe drum, dar sa mai merg sa ridic greutati. Asadar, va rog mult, daca imi puteti face ceva sugestii ar fi minunat.

Multumesc anticipat.
bine ai venit!! sa sti ca nu este un site dedicat femei. exista chiar si spatiu ptr barbati
pai normal ca tu ai cadea din picioare sa mananci numai atat. mananci prajeli, grasimi? ca de la alea se face burta bei sucuri acidulate,cola?
eu zik sa le scoti din meniu daca e asa. si mult sport ptr abdomene.
Abdomen frumos
uite aici un exemplu. dar cred ca tu sti f bine ce ii trebuie la burtica sa plece
Răspuns cu citat