View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 13:05:47
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Pe mine ma incanta ideea acestui concurs !!! dar ce facem cu Rina ...calculam caloriile ....din meniu ...pun o intrebare ciudata oare ?
apropo bine se termina concursul exact ianinte de ziua indragostitilor !!!! stimulenta idee !!! BRAVO !!

oricum
suna bine ...
cine vine???

zi buna!!
Buna Adinico,

Avand in vedere ca acest concurs este complet automatizat, (multumita lui Vadmin, inainte faceam calcule de puncte de mana si era infernal de greu) trebuia sa existe niste reguli clare in baza carora sa se poate contoariza evolutia fiecaruia.

Apoi, a contat foarte mult si faptul ca salvarea meniurilor va putea arata daca exista cazuri de infometare, lucru care nu este deloc sanatos si este descurajat.

In concursurile anterioare au mai fost slabute din gasca Rina. Te poti uita la evolutia lor din concursurile anterioare. Concursuri - Concurs.Slabute.ro Alege categoria Concursuri slabit sanatos si o sa vezi grafice de evolutie pentru fiecare concurs in parte.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat