Subiect: Tigers ;))
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 17:42:50
Flora's Avatar
Flora Flora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Limassol, Cipru
Vârsta: 45
Dieta: Monty personalizat
Date: 167cm, 62.5kg
Mesaje: 394
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Tigers ;))

Citat:
Anterior postat de kisa Vezi mesajul
Succes tigroaicelor!
Multumum de urari kisa si buna fetelor.
Cum va simtiti in prima zi de concurs?
Eu sunt Florina si abea astept sa va cunosc.
Asa acum am sa va spun cte ceva despre mine.Sunt mamica unui baietel de 6 ani si jumatate,locuim in frumoasa insula a Afroditei imi place manvcarea si in special dulciurile si cireasa de pe tort este ca lucrez intr-o cofetarie,patiserie unde va dati seama ca sunt expusa riscului zi de zi.
Aici lucrez de vreo 2 luni si jumatate.
La inceput am fost puternica si vreo 2 saptamani nu m-am atins de dulciuri pana la urma am cedat si am inceput sa gust apoi sa mananc si m-am ales cu vero 2 kg in plus.Spatamani in sir imi spuneam ca trebuie sa ma opres si tot timpul spuneam de maine de maine si maine nu mai venea.....
De vreo 4 zile am hotarat si am facut-o sa nu mai pap nimic ce este de acolo si mi-am dat seama ca am toate resursele sa imi procur lucruri si sa-mi fac dulciuri singurica dulciuri dietetice.
Pana acum este ok si sper cu ajutorul vostru sa reusec sa ma abtin in continuare.
Dieta mea este un Montignac personalizat,personalizat deoarece impleteste un regim disociat pe mese cu princiipiile lui Monti.
Eu promit sa incerc s va ajut cat pot pe fiecare dintre voi dar pana una alta haideti ziceti ceva.
__________________
[SIZE=4]Jurnal Florina martie 2011
[COLOR=SeaGreen][FONT=Impact]Ziarul slabutelor informate
[COLOR=Black][FONT=Arial]http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/ziarul-slabutelor-informate-dieta-alimentatie-sport-nu-numai-8712.htm
Flora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 960 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat