View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 14 feb 2010, 15:11:58
Extasssy's Avatar
Extasssy Extasssy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta Hipocalorica 1200-1400 calorii
Date: 162cm, 89.1kg
Mesaje: 2.845
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Sustinere pentru Extasssy!

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Am citit cu foarte multa tristete mesajele Ancai si imi pare foarte rau pentru afectiunea de care sufera

Cand prima oara am citit mesajul ei ca se simte rau, am zis ca poate nu-i nimic grav si trece, se mai intampla, sa avem dureri mari dar care sa nu prezinte un pericol....

Dar ieri ea ne-a spus ce este de fapt.

Ancuta, daca tu simti ca operatia este solutia buna in cazul tau, eu te sustin si o sa iti tin pumnii ca totul sa decurga normal si sa revii cu forte proaspete printre noi

Sincera sa fiu, ce-mi doresc este ca tratamentul medicamentos sa te ajute si sa nu fie nevoie de aceasta interventie.

Iti suntem alaturi si iti dorim multa sanatate
Citat:
Anterior postat de Roxana Vezi mesajul
Anca si eu sunt de aceiasi parere cu Slabuta ,fa cum crezi tu ca e mai bine ,numai sa te simti bine si sa scapi de probleme .Daca te pot ajuta cu ceva ,iti stau oricand la dispozitie .Pup
Niste floricele frumoase pentru o fata frumoasa !!!
Buna Fetelor,

Va multumesc din toata inima pentru sustinere si pentru cuvintele frumoase...
Sunteti niste dulci... Si din nou mi-ati demonstrat (nu ca nu stiam) faptul ca sunteti cele mai minunate prietene...
De cate ori am avut nevoie de voi mi-ati fost alaturi si sunt convinsa ca mereu veti fii... Iar pentru asta va multumesc din suflet!!!
__________________
Un șir neîntrerupt de mici acte de voință dau un rezultat mare.
Charles Baudelaire

Extasssy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1866 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1349 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat