View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 25 feb 2009, 21:58:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de monix Vezi mesajul
Bravo Slabuta!...e bine ca ai fost cumintica azi! Ma bucur ca-ti plac si tie brocoli si promit sa ma mobilizez sa scriu cateva retete la rubrica potrivita...doar trebuie sa te sustinem si in munca asta cu site-ul nu doar cu dieta! Sper sa-ti placa!
nu sunteti obligate sa ma ajutati cu site-ul, doar ca vreau sa fie un site mai aparte, cu informatii concrete si complete, un ajutor real cand cineva cauta raspunsuri clare la intrebarile sale, vreau un ghid complet in ce priveste sanatatea si frumusetea corpului. Traim intr-un secol in care obezitatea vrea sa ne invinga si eu nu o voi lasa, ma voi tine sa promovez un stil de viata sanatos Copiii mei nu vor sti ce inseamna MC, cola sau fast food. Totul gatit in casa, altfel riscam sa fim o generatie care a fost manipulata de toate reclamele acelea cu sucuri daunatoare, snacks-uri pline de E-uri si fast food-l care ingrasa.
Mi-am spus off-ul
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii