View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 13 mai 2009, 15:24:00
miha's Avatar
miha miha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 apr 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 175cm, 91kg
Mesaje: 533
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: De ce vrei sa slabesti?

Citat:
Anterior postat de Shorty Vezi mesajul

Miha nu trebuie sa stai inchisa in casa stiu ca uneori e greu sa vezi ca se uita lumea stramb la tine - alti arunca cu vorbe care dor ca doar le dau pe mocca...nu trebuie sa te inchizi in casa..trebuie sa gasesti o activitate care sa iti faca placere..eu de exemplu pana sa il cunosc pe actualul am fost inscrisa intr-un club de munte..din doua motive...1:un grup de prieteni cu care ieseam la plimbare, bere, chefuri 2: un grup de oameni cu care mergeam cu cortul pe munte - la diverse competitii (nu participam eu personal)..plimbari si drumetii pe munte deci faceam miscare

Asa ca nu te mai uita in "gura lumii" si traieste-ti viata...in plus daca te distrezi si te simti bine o sa fii mai motivata sa slabesti...si in nici un caz nu astepta sa slabesti ca sa incepi sa te distrezi. Eu ma conduc dupa principiu : In viata sa regreti doar lucrurile pe care NU le faci
Meriti sa te distrezi
ms mult de tot shorty!!! chiar am nevoie de incurajare!!!

nu vreau sa spun ca stau numai in casa ...dar mi ar fi placut sa merg si u cu fetele in cluburi si ...sa ma distrez ...dar sincer nu ma simt bine in pielea mea asa cum sunt ...deci poate in viitorul apropiat ,,cine stie .

in rest merg la plimbari ..in parc ...
miha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2588 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2071 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1297 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat