View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 22 apr 2011, 01:59:16
Sheeva's Avatar
Sheeva Sheeva este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Personalizata + putin sport
Date: 162cm, 54.3kg
Mesaje: 15
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Echipamente sport pentru casa

Citat:
Anterior postat de gily Vezi mesajul
eu am o bicicleta eliptica Orbitek, sauna belt, gantere(doua) si mai nou, de ieri un aparat pt coapse.
Buna, poti sa imi spui si mie ce aparat pentru coapse ai? Eu acolo am cele mai mari probleme...

Ca aparate nu prea am, in afara de centura seven omnipotence care vibreaza
As vrea sa imi aduc macar izoprenul de la ai mei (acum stau la bunica mea)... acasa aveam si aparat de fitness mare pentru picioare, brate si piept, il folosea tatal meu vitreg si chiar a pus bine masa musculara, dar cand a venit vara s-a lasat si acum are o burtica...

Ma gandeam sa imi cumpar si un abtronic d-ala, ca e pe sistem cu electrozi, iar eu am facut electrostimulare si am fost foarte multumita de pierderile in cm.

Mai voiam sa va intreb: mingea aceea pentru gimnastica diminueaza durerile de gat si spate datorate abdomenelor?
Sheeva, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1789 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1272 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1015 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Regulament; 22 apr 2011 at 11:57:11. Motiv: Publicitate
Răspuns cu citat