Subiect: Jurnal lulus07
View Single Post
  #333 (permalink)  
Vechi 06 iul 2013, 06:14:27
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal lulus07

Citat:
Anterior postat de lulus07 Vezi mesajul
Buna seara fete cucuiete! Mi-e tare dor de voi! Dar din pacate nu am timp nici sa respir. Ma trezesc zilnic la 6 si seara pic ca o musca . Dar nu ma plang, caci Ilinca s-a adaptat foarte bine la gradi, se distreaza de minune, fac o gramada de lucruri frumoase iar eu nu pot decat sa ma bucur! Au inot, calarie, dans, ponei... Foarte tare! Eu m-am adaptat destul de bine, dar e foarte multa treaba - dar imi place sa fiu atat de activa.
Cu Rina am dat-o de gard, cum s-ar spune, ca nu am mai putut sa ma tin de ea, si nic sport nu am mai facut, insa azi (ar fi fost ziua 60) raportez asa:
Dimensiunile mele la inceperea dietei // Dimensiunile mele in ziua 60 de Rina // Rezultate:
66 kg // 60 kg // - 6 kg!!!
coapsa: 63 cm // 59 cm // - 4 cm!!!!
brat: 30 cm // 28 cm // - 2 cm
talie 73 cm // 70 cm// - 3 cm
fund: 106 cm // 101 cm// - 5 cm
colacel (burta): 101 cm // 97 cm// - 4 cm
Va urez un weekend fain si la cat mai multe kg topite! Va imbratisez cu drag!!!
Felicitari draga mea!!
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]