Subiect: JURNAL Lacra 81
View Single Post
  #3428 (permalink)  
Vechi 13 feb 2014, 18:36:24
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: JURNAL Lacra 81

Citat:
Anterior postat de CCristina D Vezi mesajul
Lacra, spor draga mea

AM schimbat si meniul meu , am facut o tocanita de legume mai bine: morcovi, ardei gras, dovlecel, ceapa, ciuperci si usturoi, iar la urma pun patrunjel tocat si cu o salata langa..sper sa iasa buna

Ce fel de turtite faci???
si al meudin salata greceasca a iesit bulgareascaau ramas cateva masline ,am fiert 2 oua asa ca

avem o firma care face turte cu masline ..am luat 2 ,luni ,si acum fiica-mea mai vrea ..dar nu e in drumul nostru ..tb sa ma bat ..asa ca am framantat si am pus si masline taiate ..sper sa-i placa

de obicei sunt fanii mancarii de acasa ..chiar daca tb mai multa munca din partea mea sunt mandra de asta

luni voiau la kfc si le-am zis sa incercam varianta home ...asa ca am trebaluit toata dupa amiaza ... am cump o punga crocant la cuptor parca ....am facut asa pieptul de pui ,era si un sos intr-un colt iar copanelele le-am facut clasic ..pesmet,faina,susan,fulgi ,ou ,iar sosul iaurt cu usturoi ...au avut intaietate ...le-au placut mai mult ale mele decat cele facute cu praf ... dar totusi ar merge la Kfc ..asa mai rarut ...pt ca nu-mi ies cartofii prajiti ca acolo
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].