View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 15 sep 2014, 15:09:23
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Ce marca de vopsea de par folositi?

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Eu am folosit si kallos in studentie si parul meu nu a patit nimic in afara de faptul ca l-a uscat un pic. Depinde si de ce par ai, nu numai de vopsea. Eu am noroc ca am par destul de gras si rezista la multe.
In orice caz la vopsea de par n-as face economie daca as avea par sensibil, parul odata stricat se reface greu.
si eu am parul gras si destul de rezistent saracul )) acum e cam ars la varfuri, nu l`am mai tuns din ianuarie dar il voi tunde putin luna asta si urmeaza si vopsitul pt ca s`a decolorat mult .. am suvite blonde de la soare
o singura data l`am decolorat .. era brunet si s`a facut blond la radacina si saten pe lungime .. nu mi`a placut cum a iesit .. a2-a zi m`am dus si am cumparat vopsea si l`am facut saten .. dupa care am inceput sa imi fac suvite blonde si roscate .. adica suvite decolorate si suvite decolorate si vopsite .. asta in decursul unei luni de zile .. si l`am distrus .. mi`a cazut mult atunci .. dar am reusit sa`l regenerez cu infuzie de frunze de nuc de atunci n`am mai avut probleme ... bine, o perioada de timp l`am vopsit cu vopsea fara amoniac, ca sa nu`l distruga si sa pot sa revin la o culoare uniforma .. dupa care de mai bine de un an de zile incerc tot felul de nuante de roscat ultima oara m`am facut mahon si mi`a placut la nebunie, insa m`a tinut vreo 2-3 sapt
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat