View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 17:58:46
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Produse dietetice

Citat:
Anterior postat de Irina Costas Vezi mesajul
Sushi ce faci azi?
Ieri am facut 30 min de zumba,fac si azi,e mai greu la inceput apoi devine distractiv
Presupun ca la mine te referi Am revenit din comcediu. am facut si acolo un pic de sport, m-am relaxat, de dormit nu prea am dormit.
Si de maine, gata la servic
Citat:
Anterior postat de Leoveanu Crenguta Vezi mesajul
Buna ziua
Sunt aproximativ noua pe aici.Constat ca nu prea stiu cu ce sa incep.Stiti ceva numaratul caloriilor mi se pare ceva foarte greu.Parca nu ma simt in stare. Cine ma invata si pe mine matematica asta.
Daca nu-mi spune-ti si mie ce sa fac mi-e teama ca n-o sa reusesc sa scap de kilograme in viata asta.
Am 56 de ani 162 cm si 86 de kg.
Uneori ma gandesc ca este posibil si pentru mine.Alteori ma apuca disperarea.
Va astept ca antrenoare. Vad ca voi reusiti sa slabiti. Bravo voua.
O zi minunata va doresc.
Crenguta incearca sa mananci cu ajutorul dietei Montignac. Sunt doar niste niste principii pe care tre sa le retii, legat de indici glicemici. Este f usor si nici nu tre sa numeri calorii., Unde mai pui ca ai o diversitate f mare
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]