View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 21:56:28
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de blum Vezi mesajul

dupa cum vei,cu mult sport in DOUA saptamani (am uitat sa trec datele pe sapt. trecuta)
Wow, 2 saptamani? Ce sport? Pai vreau si eu!!! Si eu ma invart pe acolo, tare as vrea sa zboare si la mine 6 cm in 2 saptamani!
Chiar mai incolo ma bag la un cardio!
Felicitari scumpico!

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
pai Born..nu-i secret..este conformatie..eu sunt genul para..si inttodeauna cand slabesc primele kile le dau de la burta si talie!! Intotdeauna am avut talie..si lipsa de burtica..dar frateee am coape!! solduri!! ooofff!!

uite comparatiune cu Blumy..ce coapsa mica are ea..si ce coapsa am eu...

chestie de conformatie si de cum fug kilogramele!! Ah..si eu nu am slabit niciodata uniform!! Se aseaza in timp totul cu ceva sport..dar cand slabesc, acolo se vede!!
Si eu am talia mica si fundul mare! Dar n-am norocul vostru, sa slabesc asa de frumos!
Eehh, lasa ca o sa ai si tu! Si sa vezi atunci invidie pe voi!

Citat:
Anterior postat de blum Vezi mesajul

hihihihi.....macar ai talie eu , cand sunt grasa bine sunt dreapta: de la genunchi pana la brust

Eeii, nah! Grasa auzi la ea!


Felicitari la amandoua!
Mereu am zis ca centimetrul e baza.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat