View Single Post
  #3963 (permalink)  
Vechi 30 oct 2013, 22:49:33
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Buna frumoasa printesa ai! eu cred ca faci FOARTE bine sa o alaptezi atata, alaptatul ii va da imunitate mare si o va face nebolnavicioasa, eu asa stiu.

Deci nu te ingrijora, urmeaza-ti instinctele materne
M-am informat indelung despre alaptat, stiu cat de valoros e.
Cui nu-i convine, sa nu priveasca si gata
Te pup, Coco, merci.
Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Pe mine nu ma critica, doar fac ochii mari si se mira de parca as face cine stie ce minuni.
Noi inca nu avem masele, avem doar 2 dintisori nu stiu cand ne cresc si noua dintii.
Eu tot incep in fiecare zi sa mananc corect insa.pana seara o dau in bara, totusi am mai reisit sa vad o schimbare la cantar. Ai cateva kg de dat jos insa se merita din plin, cand o vezi pe iubirea ta, iti inteleg dulcegariile si as mai adauga si eu cateva
Eu am zis ca o sa fac in fiecare zi cand doarme Alisa pilates, pentru ca de un sport mai intens numa.simt instare.
Aida mananca mancare? Alisa tare rau mananca, imi refuza si alimente care ininte erau preferate. Mama zice ca e de la alaptat, se bazeaza.doar pe lapte, si de la dinti.
Te astept sa.mai scrii. Scz greselile, scru de pe tel
A crescut si printesica ta
Ma bucur sa cunosc inca o sora laptareasa, cum am auzit ca suntem numite.
Ai rabdare, de dinti sigur nu scapati e dificil cu maselele, cu caninii, dar pana la urma ne descurcam.
Am reusit azi sa fac sport, sper sa repet experienta si maine, ma incurajeaza faptul ca slabesc in sfarsit. Ma ajuta si serviciul, pentru ca am mult de alergat si multe de facut, uit sa mananc. Poate pana la anul voi fi si eu mandra de corpul meu. Din pacate, nu am de rezolvat doar kilogramele, am si niste vergeturi frumoase greu de ascuns.
Da, mananca, dar nu foarte bine. In schimb, e inalta si greuta nu prea slaba, nici grasuta. Hei, de unde a iesit rima asta?
Te pup, Laura Si pe Alisa!

__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui ras_cristalin:
coco23 (02 nov 2013)