View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 18:47:16
cesi's Avatar
cesi cesi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 53
Date: 163cm, 56.9kg
Mesaje: 359
Aprecieri acordate: 19
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Jurnal "zidezi" Anne-Marie

Citat:
Anterior postat de zidezi Vezi mesajul
Am incercat de prea multe ori si am reusit numai ca sa ma las batuta si sa o iau de la inceput...
Am mancat supe de varza am luat pastle periculoase (scandalul superslim ) am mancat cateva calorii pe zi am transpirat la sala ore in sir ca sa ma opresc dintr-o data din a ma mai duce.....
nu stiu ce-i cu atitudinea asta pe capul meu puteam sa ajung si sa ma mentin in forma de 1000 de ori pana acum dar nu am reusit niciodata

Cred ca multe din voi fetelor aveti aceleasi ganduri si sunteti pe forum slabute din acelasi motiv ca si mine : sa nu ne mai dam batute ! de soarta de kilograme de haine stramte de dulciuri de pofte de tentatii de alte fete mai sexy ca noi de soti de iubiti...de lene poate ies la alergat azi, mai bine maine, azi ma doare un pic burta ...scuze deci imi incep jurnalul cu scuze ca sa pot trece peste ele si sa nu ma mai opreasca
deci...sunt Anne-Marie 22 de ani 1,67 cm -55,5 kg activitate fizica-sedentar care aspira sa fie fit
numar diete urmate....10 rezultate maxime 5 kg mentinere o saptamana in total m-am ales cu...vergeturi
Buna Anne Marie! Mie nu mi se pare ca ai de ce sa fii ingrijorata Sa nu mai ei NEVER in viata ta pastile de orice fel de slabit!!! Nu te supara pe mine ca te iau asa tare, dar am o varsta si am facut candva prostiile astea si am ajuns la multe kg. Lupta singura! Este greu dar organismul nu mai cedeaza asa usor apoi la kg, cum era inainte cand era drogat. Nu te supara pe mine.