View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 12 mai 2012, 14:00:30
daria2006's Avatar
daria2006 daria2006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 18 feb 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 1.60cm, 59kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabire dupa un tratament medicamentos

nu,nu am avut 100kg,ci 56 si am ajuns la 51 intr-o saptamana,dar asta atunci cand nu ma simteam bine,inainte sa incep zoloftul,l-am luat 4 luni timp in care am ajuns la 61kg,acum am o luna de cand am intrerupt zoloftul am slabit intradevar un kg si un pic ,adica am 59 acum dar mi se pare extrem de putin,si nu stiu daca mananc chiar putin eu zic ca este suficient tinand cont ca la 2-3 ore mananc cate ceva adica un mar,o banana,un piept pui la gratar cu legume sau salate,sau peste.iar pentru anxietate nu mai iau nimic acum,stiu ca vine de la creier totul si incerc sa ma calmez singura cand mai am cate ceva,vreau sa incep iar si psihoterapia,dar fara medicamente.,in rest nu stiu ce sa zic poate trebuie sa isi reia organismul functiile lui obisnuite si poate asta dureaza,asa mi-a mai spus cineva care a luat tratament a zis ca abea dupa 6 luni a inceput sa slabeasca,dar sper sa nu fie asa ca am zis ca eu la mare asa nu ma duc.,am sa continui si asa zisul regim sper,dar am nevoie de voi,de sustinerea voastra.
Inaltimea este incorecta. daria2006, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat