View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 18 aug 2012, 14:09:59
Exp's Avatar
Exp Exp este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Hipocalorica(densit.calorica mica/volum mare/bogate in fibre si proteine) dar cf Monty(IG+asocieri)
Date: 187cm, 104kg
Mesaje: 645
Aprecieri acordate: 80
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 43 mesaje
Implicit Re: Cum scapati de barbatii "lipitori"?


Asta subiect de dezbatut intre dame! Mai...sa incep caraghios dar adevarat cu "eu, cand eram mai tanara dar si acum..." am intalnit de f.f. multe ori acest tip de hominid. Stii ce am facut? Mi-am dezvoltat asa o arta de a-mi arata dezinteresul (cu tot ce implica- mimica, limbaj corporal, privire ucigatoare) incat individul se ducea invartindu-se :-)


p.s. nu trebuie sa simta nimic gen suavitate/ delicatete/ timiditate...etc! hominidului trebuie sa i se taie din scurt "macaroana" , foarte ferm si fara drept de apel! maestra sunt la asa ceva
__________________
JURNAL EXP
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...rii-11784.html
" Mintea intuitiva este un dar sfant iar mintea rationala este un servitor credincios. Am creat o societate care onoreaza servitorul, dar a uitat darul..." (Albert Einstein)

"Great souls have willpower, weak once only desire"
"In God we trust, all others pay cash"
Exp, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Exp, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2349 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat