View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 23 ian 2013, 00:34:01
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Avocado ceafa de porc si dieta de 999 de calorii

sunt tot feluld e persoane, eu de ex.. nu pot manca mult, dar as manca des.. iar sportul nu ma omor(omoram) sa stau mai mult de o ora, iar alergatul nu imi palce.. maxim 20 de minute.. dar decat deloc.. mai bine balansez, sportul cu dieta''
de obicei barbatilor le place sa manance bine, si sa faca sport, oricum au rezistenta mai mare..
femeile, is mai moderate cu sportul, si mananca mai putin,. nu le poti cere sa manance ca un barbat. eu de cand ma stiu cu sotul, mereu aveam farfurie mica, el mare..( chiar daca eram grasuta, ). nici acum gravida nu pot manca f mult la o masa, iar sport 30 min.. de 2 3 ori pe sapt.. cat sa simt ca ma misc in situatia mea de balenuta
asa ca deopinde cat consuma organismul tau, si cat cere.. nu cred ca exista o regula cum e mai bine.. e mai bine cum simti tu.. daca pe tine te face fericit sa alergi mult si sa mananci mult si de toate( eu as manca de toate cate putin,)
si daca ar fi sa aleg, da nu as refuza ceva bun, si apoi sa fac miscare 30 de minute.. dar nuc red ca merge mereu, asta.. ca am mancat atatea calorii si le-am slabit la sala in atata timp.. la maj nu merge..masinariile alea iti pot arata cat ai consumat, dar nu cred ca e 100%.. depinde de organism.. asa toata lumea ar fi fericita, sa imbine papa bun cu sportul.. si sa nu se ingraseee viseee, paote numai aia slabi care mananca orice si nu se omoara cu slabitul, ca oricum au arderile bune
iar fata aia daca asa a mancat mereu, nu prea poti sa ii bagi pe gat mancare
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat