Subiect: Jurnal Czuky
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 28 mai 2013, 03:31:07
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal Czuky

buna ana multa bafta iti doresc in tot ceea ce iti propui sa iti traiasca fetita si sa ai cat mai multe kg date jos si sa ajungi la kg dorite pentru a te simti tu bine in pielea ta...
Stai linistita ca si eu am o problema cu poftele si cu combinatiile cat mai calorice parca numai la acelea in sclipesc ochii cand e sa cumpar ceva
daca ai placere ne mai putem incuraja si sustine in lupta cu kg...te astept si la mine in jurnal daca iti face placere
de ce nu incerci mici trucur poate tu reactionezi la ele si gasesti ambitia necesara sa nu cedezi
cum ar fi:
-dupa fiecare saptamana (presupun ca te cantaresti in fiecare saptamana)daca ai slabit atunci iti cumperi ceva ce ti-ar placea asa ca drept rasplata, daca nu slabesti atunci te pedepsesti si faci mai mult sport saptamana are vine si tot asa asta e o idee o poti modifica tu
-sau iti cumperi niste hainute mai mici si nu te lasi pana nu intri in ele
-sau pui o poza cu tine (poate pe frigider)cu kg in plus si scoti una cam cum ai vrea tu sa arati si o pui langa si asa vei da cu nasul in ea si iti amintesti
-sau pur si simplu gandeste te ca fetita ta va creste si va vrea sa fie mandra cand merge cu mamica ei pe strada, la scoala...
hai ca am scris cam mult sper sa nu te plictisesc...
daca te pot ajuta cu ceva cu mare placere
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,