View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 22 mar 2014, 08:42:06
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Scoala si stilul de viata sanatos

Citat:
Anterior postat de aly farcal Vezi mesajul
Hey tuturor ! Vreau sa discutam despre cum sa te descurci la scoala cu un stil de viata sanatos fara ca , copii sa rada de tine . Sunt in clasa a VI a si copii cam rad de mine si de smoothie-urile facute de tata sau mama zicand ca e voma . Voi cum ziceti sa procedez ? Astept raspunsuri , PUPIICII
buna ! sustin ce au spus fetele .. insa am ceva de obiectat .. din ce vad la datele de profil si ticker, tu vrei sa ajungi la 44 de kg la 1,63 inaltime ? este extrem de putin ! si in plus, este foarte riscant pt varsta ta deoarece corpul acum incepe sa se maturizeze, sa se dezvolte, sa devii femeie ! daca ii opresti procesul acesta nu faci altceva decat sa ai probleme grave de sanatate ulterior nu te speria de formele care ti se vor definii .. ai sa vezi ca o data cu inaintarea in varsta si barbatii apreciaza o femeie cu forme decat una super slaba
este decizia ta ce faci in continuare dar eu ti`am dat un sfat ! nu zic sa nu arati bine, dar 44 este prea putin .. un 50 eu zic ca este destul de ok daca faci si sport si te tonifici
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
rozica1965 (23 mar 2014)