View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 23 mar 2014, 12:29:07
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: jurnalul meu Otilia: nunta MAI 2015 - 50kg

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
NU, am 65 kg, 70 sunt cm pe care vreu sa ii dua jos in total.

Nunta o am la anul in mai dar in setembrie anul acesta are fratele meu nunta si as vrea sa fiu slabuta pe atunci

Cu mancarea nu stau bine deloc, in compania unde lucrez eu lucreaza 60 de persoane si mereu este ziua cuiva si aduc dulciuri si nah.... mananc si eu. Dar sunt determinata sa schimb atitudinea si sa ma apuc de slabit!

iarta-ma Otilia de la nesomn nu mai vad bine sa citesc,deci ai doar 65 k,hai la lupta cu ele,m-am uitat prin pozele tale,avem aceiasi conformati, pe cand eram slabe...m-am uitat si pe masuratorile tale...si eu tot cam asa sunt,cu max un cm in plus sau in minus la unele....La munca cu noi....eu cu sportul am o problema,cu mancarea ma mai descurc,tin 2 sapt bine ,una o fac lata,apoi o iau de la capat ...si intr-o luna sau si eu un kg jos....dar vreau sa schimb chestia asta....trebuie sa ma tin de treaba pana la capat nu?Si eu tot in sept am o nunta de la care chiar nu pot lipsi asa ca trebuie sa ma tin de treaba....hai sa ne impingem una pe alta poate iese ceva ceva,nu?
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui costina89:
Axenya (26 mar 2014)