View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 26 iun 2009, 16:33:35
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Barbatul ideal - cum este el?

Barbatul ideal e simplu ..trebuie sa te iubeasca ..de aici are toate calitatile ...mereu sa se gandeasca la tine inainte de orice ,sa fie fericit de fericirea ta ,sa sufere alaturi de tine ..sunt atat de multe...banii nu conteaza ..ci potentialul din el ...si nu in ultimul sa fie destept
Sa va povestesc ceva legat de destin :cand eram mica prin clasa a 5-a am facut un oracol cum ziceam noi ,in care ne scriam vrute si nevrute ..si dupa cateva luni de relatie cu actualul meu sot ii zic hai sa-ti arat cutia mea de amintiri printre care si 3 oracole..si ce gasim la intrebarea "Care e baiatul visurilor tale?" si era scris de mine inalt ,brunet cu ochii negrii ..descrierea lui ,si asta nu e tot ,trecem la alta intrebare "Care e dorinta cea mai mare bla bla?" si eu am scris ..dragoste la prima vedere la 21 de ani ,precizez ca noi ne-am casatorit la 1 an dupa ce ne-am cunoscut,chiar fix
Asa ca dincolo de ce planuri ne facem undeva acolo lucreaza destinul
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat