View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 12 oct 2014, 22:20:25
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Si azi tot zi de we a fost plus pachet primit de acasa So: de dimineata am mancat 2 felii de paine prajita cu niste branza de burduf si somon afumat peste, apoi am iesit la o cafea, mi am luat pachetul si am avut o masa copioasa cu 2 sarmale, niste piftie(i am dat grasimea de deasupra la o parte, deci cred ca e destul de ok, nu?) si desert un ecler facut in casa, destul de micut. Sunt un pic mandra de mine si sa va spun de ce. Am primit 3 astfel de eclere minunate: unul i l am dat colegei de camera si am ramas cu doua, am mancat si eu unul si a mai ramas, bineinteles, inca unul. In mod normal, l as fi mancat si pe ala pe principiul ca "de ce sa mai ramana?" , dar va anunt ca inca e in frigider.

Tinand cont ca am mancat si prostii azi, mi am calculat si meniul, aproximativ ca n am cantar de bucatarie, dar destul de exact zic eu. Am in jur de 1600 kcal, ceea ce nu i extraordinar, dar, teoretic, e mai putin decat imi trebuie sa ma mentin. Trebuie sa introduc si niste sport pe undeva, inca nu stiu cand si pe unde
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga

Acest membru apreciaza mesajul lui mad24:
Wana (30 oct 2014)