View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 06 mai 2010, 15:01:44
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: cred ca sunt somnambula ma trezesc in toiu noptii si mamanc

Citat:
Anterior postat de dienutzaa28 Vezi mesajul
salut am nevoie de ajutor de un sfat de orice pt a scapa de acest obicei urat am incercat cu vointa dar nu mere
in fiecare zi ma trezesc la 6 dim si ma apuc de sport apoi dupa o ora iau micul dejun pe la 11 o gustare in jur de 13-14 pranzul apoi ink o gustare eventual 2 si gata cu mesele pe ziua respectiva....seara nu imi este foame ma asez in pat si in toiu noptii ma trezesc si mamanc nu conteaza ce dar mamanc....(dimineata am mustrari de contiinta degeaba fac eforturi si la dieta si la sport dak noaptea cedez inconstient sau nu)va rog ajutatima ma am facut o obsesie din asta
de atatea ori am zis k in noaptea asta nu intru in bucatarie de atatea ori am intrat.....multumesc anticipat

poi e normal daca te trezesti asa dimineata si papi asa putin peste zi,in primul rand incerca sa papi si cina cu 4h inainte de culcare,cred ca atunci stomacul tau ar fii mai multumit ca i-ai dat de papa si seara,daca nu iti e foarte foame,incerca cu salate de legume si branzica.,sau iaurt cu branzica,oricum ceva tot trebuie sa papi la cina.
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat