Subiect: Jurnal Mishaa21
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 11 mai 2010, 16:11:20
misha21's Avatar
misha21 misha21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 18 feb 2010
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Dieta Scasdale
Date: 167cm, 74.5kg
Mesaje: 10
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mishaa21

Va multumesc pentru primirea calduroasa! Ca punct de plecare am dieta lui Catalin Crisan, adica in primele 2 saptamani se mananca doar carne, maxim un ou pe zi si branzeturi 100 gr pe zi, impartite in cinci mese. Apoi se reintroduc si fructele si legumele, mai ales verzi, si se tine cam un fel de disociat 3 zile carne + 3 zile fructe si legume. Am mai tinut dieta si da rezultate foarte frumoase, mai ales in primele 2 saptamani. Cu sportul e problema cea mare: am un serviciu care predispune la sedentarism, lucrez la birou, stau toata ziua pe scaun si sunt cam toata ziua acolo,de dimineata pana pe la 4-5 dupa amiaza. Si daca mi-as face timp nu mai am energia necesara sa frecventez o sala de fitness Totusi incerc sa compensez prin mersul pe jos, cam o ora, de acasa pana la serviciu si inapoi, mai incerc pe acasa sa fac gimnastica,dans, dar e foarte greu, mai ales ca sunt o persoana destul de comoda, gurmanda si pofticioasa pe deasupra..
Cu ajutorul vostru sper sa reusesc sa fiu o mireasa slabuta! Probabil asta imi lipseste cel mai mult, sa fiu incurajata!