View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 12 mai 2010, 21:46:27
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Cum ne plac barbatii

Citat:
Anterior postat de OitaVesela Vezi mesajul
Ai uitat de maniere
Eu nu suport persoanele care stau pe o banca sau merg pe strada si scuipa seminte, ragaie a bere si se manifesta cat mai zgomotos in public, sa se faca observati.
Si nu ii suport pe cei care stau toata ziua pe canapea cu mana lipita de telecomanda.
Asta sa subintelege. Daca le-as spune unor persoane obisnuite lucrurile astea, ar spune "vaaai, dar esti prea pretentioasa". E ok sa fii "pretentios". Oamenii nu ar trebui niciodata sa se multumeasca cu putin. Cat de televizor - nu ma uit niciodata si am pretentia ca "dansul" sa faca la fel. Nu e nimic de aflat acolo si nu imi place sa "omor timpul" asa. Daca plictiseala e extrema, mai bine pun mana pe o carte sau sar la un film lung si lent. Bine, sau la sport.

Cred ca e mai simplu sa spunem cum NU ne plac barbatii.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de CezaraCezarului; 12 mai 2010 at 21:49:36.
Răspuns cu citat