View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 21:43:58
strawberry's Avatar
strawberry strawberry este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 173cm, 78kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Let's say hellow to our new life - Jurnal Strawberry

Multumesc pentru primire, fetelor
Nu sunt noua, dar nici veterana ca alte fete de pe aici sau celelalt forum pe care activez
Intentionez sa ma pun pe alergat (macar o data pe saptamana) si sa fac stepper (are matusa mea acasa unul), dar nu am avut timp si nici initiativa, dar trebuie sa-mi fac curaj. Insa, fac abdomene si merg mult pe jos. Zic ca decat deloc, mai bine asa, pentru moment. O sa termin si eu cu sesiunea si o sa fac ceva mai mult sport pana-mi vine prietenul in Bucuresti
Mentionez ca avem o relatie la distanta, dar am foarte mare incredere in el si respectiv, el in mine, deci nu-mi fac probleme (inca). Este totul ok, momentan si ma bucur ca are aceleasi sentimente ca si mine
Da, o sa dau raportul, dar cred ca topicul meu nu-si are locul aici. Am vazut dupa ce-am dat reply la topic nou ca exista o sectiune pentru Jurnale. Poate mi-l muta vreun moddie in caz de trece pe aici (si multumesc!).
Nu am calcat stramb deloc pana acum si nici nu am de gand sa o fac.
strawberry, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2375 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1858 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]