Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 19 aug 2010, 00:18:11
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul




Alina, bun gasit la tine in casuta

Felicitari pentru minus aproape 17 kg, super rezultat pentru 3 luni de cand faci parte din familia slabutelor.

Trebuie sa fii foarte mandra de ambitia de care ai dat dovada si sa perseverzei in continuare

Abia astept sa te vad si pe tine o slabuta.

M-am uitat putin peste meniurile salvate in calculatorul nutritional, iti salvezi toate alimentele ingerate? pentru ca sunt cam putine calorii aproape zilnic.

Sa ai mult spor si multa determinare in aceasta lupta

Ms Slabuta si eu astept cumintik ziua cand voi fi o slabutza In afara de vreo 2 zile in care nu m-am simtit prea bine si am mancat intr-adevar putin,undeva la vreo 700 de calorii in rest am spus k mai fac prostioare in primul rand beau vreo 2 3 cafele cu fructoza poi mai bag si eu botul pe la iubi prin farfurie si mai gust din ce nu ar trebui sa gust de aia imi las marja de 100-200 calorii.Eu zic ca 1100-1200 de calorii nu sunt putine tinand cont ca inainte mancam undeva intre 2000-2500.Sti eu calculatorul il folosesc mai mult orientativ pt ca nu vreau sa fac o obsesie.Eu am mai tinut in trecut hipocalorica bn o hipocalorica mai spre infometare asa k mancam vreo 700-800 calorii si ajunsesem obsedata tot timpul cantaream calculam asa k akm nu vreau asta.Oricum eu cred ca e ok pt ca nu am slabit mult,cel mai mult am dat 1.6 pe sapt si asta in primele sapt poi undeva intre 1-1.4/sapt.
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......