Subiect: Jurnal Roxalia
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 21:10:15
Roxalia's Avatar
Roxalia Roxalia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Nu mai poooot!

Mam saturat de tot!!!Aș lua un cutzit si miaș jupoia toata grasimea de pe mine!Eu sunt in groza!!!Am 80 kg...dar cind vad femei/fete de 80 pai sunt in 2 ca mine(nu vreau sa supar pe nimeni,si imi cer scuze dak am facuto).Dc eu?cum pot avea 80??!
Bine,presupunem asta e greutatea mea,fie!Eu am sa incep sa nu maninc nimic.Sunt asha disperata!Deobicei mereu țin regim,in general nu imi permit in fiecare zi dulciuri,nu maninc mult,la urma urmei sunt dansatoare de 9 ani de zile si am 80?
Vreau repede sa slabesc!!!Așa batz si gata!!!

Eu vad ca multe fete au slabit prin dieta South Beach.Eu cam nu navighez normal pe site,si nu cam intzeleg cum sa slabesc cu ajutorul acesteia.Lamurițima va rog ce treb de mincat si cum?si ce nu treb sa maninc?

P.s-Sunt semi-vegetarian,nu maninc nici un fel de carne inafara de pui de gaina(si acela rar)

Fetelor ajutatzima,izbucnesc in LACRIMI!!!


p.s Poza mea:
Imagini ataşate
File Type: jpg cNFCq.jpg (193,2 KB, 26 vizualizări)
Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 10 ian 2011 at 21:54:25.