View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 09 feb 2011, 15:20:48
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Seniorasasha`s journal

Citat:
Anterior postat de seniorasasha Vezi mesajul
mersi frumos Licurici! am ales ora 18 si 800 de cal pt ca am stil d viata super sedentar
adica stau pe scaun toata ziua! intr-adevar am o ra pe zi de fitness si dans, cu clipuri luate de pe youtube, plus alergatul dupa copil, si curatenia zilnica! e putin, dar n-am ce face! timp de sala, sauna si alte chestii de salon sincer nu am! asa ca improvizez! si plus ca am si organism lenes!

sa speram ca va fi bine! vad ca tu ai slabit deja! bravo! keep working!

tocmai iti spun eu care am fost o sedentara ca infometarea nu te ajuta,am incercat si eu si am pus la loc
nu trebuie sa mergi la sala,sauna si masaje sa slabesti
trebuie sa faci putin sport
de exp 30min de 4-5ori pe sapt de tae-bo e perfect cu conditia sa papi suficient
sa inteleg ca ai un copilas?sa'ti traiasca
daca tu te infometezi,macar gandeste'te la el,probabil ca el vrea o mamica sanatoasa,unu slabuta si sanatoasa,nu slabuta si slabita,mancand prea putine calorii v'ei fii slabit si iti v'ei aduce corpul intr'o stare proasta
eu iti spun sa te ami gandesti,pt sanatatea ta si pt silueta ta care v'a avea de suferit din cauza mancarii insuficiente
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828