View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 27 feb 2011, 17:29:58
lavazza2011's Avatar
lavazza2011 lavazza2011 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata, principii dr. BILIC
Date: 170cm, 77.3kg
Mesaje: 674
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: jurnal_lavazza2011

Fetelor scuze cu toate intrebarile astea despre cum fac aia, cum fac cealalta..am o fetita de un an si patru luni care e dornica sa-mi apese pe tastatura ..si vreau sa fac totul cat mai rapid, fara sa apuce sa-mi inchida pe-aici, sa-mi stearga ce scriu.
Despre mine o sa scriu acum destul de putin pentru ca e pitica prin zona.
Am 30 ani, am fost candva o slabuta cu picioare lungi si fara celulita . In 2006 aveam 55 kg ...
Intre timp obiceiurile proaste si-au spus cuvantul...sunt intr-o faza yo-yo de citva ani de zile la modul ca dau usor jos 3-4 kg, dupa care le pun la loc, plus unu-n plus ca bonus. Ca na, doar m-am chinuit ceva vreme, deci merit si-o rasplata .
Sunt din Bucuresti, nu-s chiar asa pesimista mereu cum probabil ati sesizat din postarile mele pe forum..doar ca am de citeva zile o pasa proasta.
Imi place muntele, imi plac copii, imi plac foarte mult fotografiile ...si evident DULCIURILE .
Momentan sunt in concediul de crestere a copilului pana in luna octombrie 2011 cand ar trebui sa ma reintorc la munca SLABUTA .
Am ajuns de-a lungul anilor la concluzia ca regimul nu face altceva decit sa aduca kg in plus, ca atare imi place sa spun ca incerc sa-mi schimb modul de viata. Nu tin un regim anume, ci doar sunt hotarita sa renunt la rontaitul non stop, la mancarea multa si proasta. Sunt adepta principiilor Dr. Bilic.
Sport ...la fel ca si regimul ..pana acum o zi da, zece nu ... asta pana ieri cand ..am zis gata, stop...bicicleta zilnic, macar pentru inceput..pe urma poate un abonament la sala.
Deocamdata atita...ca a disparut pitika din peisaj si sigur si-a gasit ceva interesant printr-un sertar in alta camera .
pup