View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 21:43:40
carolina anya's Avatar
carolina anya carolina anya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 oct 2010
Locaţie: craiova, Romania
Dieta: sunt in cautare
Date: 165cm, 65kg
Mesaje: 43
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal carolina anya

multumesc ca ma ajuti deci incep da am fost la spovedit mereu si ma duc in fiecare duminica la biserica , cu parinti ma inteleg forte bine am un frate cu care ma inteleg la fel de bn , poi mama gateste si sanatos si cateceva nesanatos adica cu mai multe grasimi dar nu prea mancam inpreuna decat seara pt ca parinti mei stau mai mult la magaziniar cand au treba ma mai pun si pe mine si asta se intanpal foarte des deaceea cand ma vad inconjurata de atatea dulciuri cedez

poi iaurtul il mancanc cand ma trezezc cam 250 g are un pahar , iar la scola mancanc senvis facut dintr-o jumate de paine si salam , pitzza , cornuri . .scur,i ciocalete ciupsuri iar cand vin pe la 5 cartofi prajiti cadeodata dar mai rar si oua cu salam fript si mai mananc si in famile pe la 8 ce gateste mama ... da imi place sa gatesc desi nu o fac prea bine incerc imi plac dulciurile , prajelile . ador friptura si cipsurile si produsele de patiserie gen palcinte . cornuri , batone si ingretinte am cam tot ce-mi trebuie asta-i viata mea cam mu;t nu