View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 11:05:14
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Salve Moni!!!Si bine te-am gasit la tine in casutzaAkm am unde sa vin dupa tine
Iubita mea citind povestea ta am inteles mai multe chestii si am inteles si de ce ai inceput sa intampini dificultati...pt k deh mi se parea un pic ciudat...esti la o varsta frageda si slabitul ar fi trebuit sa fie floare la ureche pt tine...dar se pare k ti-ai chinuit ceva organismul cu pastile si diete tampite(nu e o critica ci doar o constatare si eu am facut tampenii de genul)...pana akm ai slabit relativ usor pt k era grasime proaspat depozitata...akm ai ajuns la depozitele vechi si de aia e mai greu....dar cum ti-am spus si la mine in jurnal vom gasi noi o metoda potrivita tie si sanatoasa sa punem pe fuga si ultimele sunculitze...sport stiu k faci...dar stii ce nu stiu eu?de cate ori pe saptamana faci sport si cat dureaza o sedintza de sport??o sa ma apuc sa iti studiez si meniurile k sa vedem ce experimente ar trebui sa facem...hai k te-am innebunit destul...pupicei si o saptamana minunata k tine
Daaa...acum ai unde sa vii sa imi dai cate un sut in fund!

Da,sunt constienta ca mi-am chinuit organismul.. si de aceea acum am de suferit! Dar ce sa fac? Eram si eu mai micuta si mai inconstienta.
Te poti uita si in meniurile mele. Problema e ca eu nu fac sport constant.. uneori fac de 3-4-5 ori pe saptamana,alteori nu fac. E si o probleme pentru ca nu am mereu o camera libera la mine acasa in care sa fac sport. Din pacate! De-aia vreau neaparat bicicleta aia. Sa pedalez in nestire uitandu-ma cu ai mei la tv ..
Dar mai mereu merg cate 30-40 de minute pe jos.. si de acum,s-a mai incalzit si o sa incerc sa alerg de 3-4 ori pe saptamana
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."