View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 26 feb 2009, 10:53:47
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de monix Vezi mesajul
nu stiu cate calorii...n-am suportat niciodata regimurile in care trebuie sa numar calorii sau puncte. La Montignac e permis si la disociat de asemenea. Cred ca trebuie sa completez ca ies 6-8 portii din cantitatea propusa!...editez acuma. Oricum, cu branza de vaci dietetica si cu lapte degresat nu cred ca e prea grav caloric iar cascavalul e optional pentru Montignac. Si soia e tot pentru Montignac unde ideea e sa fie mai mult proteic si mai putin gras.
aha, daca sunt 6-8 portii atunci deja e mai bine caloriile consumate nu vor fi asa de multe eu nu tin neaparat sa numar caloriile, dar am un calculator decalorii intern stiu caloriile la aproape toate alimentele si deja instinctiv imi pot da seama daca trebuie sa ma opresc in acea zi si sa nu maninc mai mult pentru ca voi sari calul

nu prea imi place soia as putea-o inlocui cu branza de vaci care imi place foarte mult
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat