View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 20:30:38
AnutzaMariutza's Avatar
AnutzaMariutza AnutzaMariutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 apr 2011
Locaţie: Budapesta, Ungaria
Vârsta: 34
Dieta: mancat sanatos!
Date: 165cm, 64.4kg
Mesaje: 33
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Buna!

Bine te-am gasit si in jurnalul tau si sa iti fie de bun augur! Sa te ajute sa ajungi la slabutza din tine, si sa te simti multumita de toate aspectele vietii tale!

Spune-ne mai multe despre cum mananci, ce mananci, ce alimente iti plac, la ce alimente crezi ca ar fi greu sa renunti, daca te-ai gandit la o dieta, daca faci sport, ce program ai etc. As vrea sa te cunosc mai dine, deoarece mi-ai lasat o impresie asa de frumoasa la mine in jurnal!

O seara frumoasa!
Tin o dieta deja de 3 luni si ceva!Mai exact din ianuarie!Mananca sanatos,nu numar kcalorii...de regula salate,piept de pui,branza slaba,dimineata fulgi de ovaz cu lapte si stafide...si fructe
Cateodata mai dau iama prin prostii dar asta e viata,recuperez prin fff mult sport!
AnutzaMariutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2323 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1806 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1290 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]