View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 09:48:07
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal BuBulyna - Intre a fi si nu fi, eu sunt!

Buna dimineata!
Se pare ca mesajul meu de aseara nu a mai aparut !
Eh, nu-i nimic!

In primul rand, tin sa te felicit ca te-ai hotarat sa slabesti SANATOS si nu prin INFOMETARE! Toate am facut candva porstioare si e foarte important sa realizam ca gresim. Felicitari!
In al doilea rand, vad aici, printre randuri, o fata hotarata, curajoasa si ambitioasa! Asta te va ajuta sa castigi lupta mai repede decat iti poti imagina. Important e sa nu te dai batuta. Daca astazi gresesti, maine o iei de la capat, nu te lasi pagubasa.
O sa vezi ca de fiecare data cand vei avea probleme si o sa spui, aici vor fii fete care te vor ajuta sa te ridici. Si eu am avut momente mai grele, de dezamagire, de declin si totusi, datorita lor, am reusit sa-mi revin mai repede decat as fii crezut!


Citat:
Anterior postat de BuBulyna
Cazul Monicai, careia ii multumesc pentru sfaturi, si nu numai ei, tuturor fetelor:X, m'a miscat cel mai tare si mi'am zis asa:"Daca ea poate si eu pot".
Nici nu stii cat ma bucur ca prin actiunea mea de a slabi, de a-mi face mie bine, pot ajuta si alte fete sa ajunga asa cum isi doresc.
Ma bucur nespus ca ai atata incredere in tine si o sa vezi ca vei ajunge exact unde iti doresti daca iti pastrezi aceeasi atitudine!

Te pup!
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."