View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 21 iul 2011, 15:30:11
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: Ela82 - o viitoare mireasa slabuta

Citat:
Anterior postat de ela82 Vezi mesajul
Merci Blum de incurajare. Activia imi face bine, deoarece am avut o perioada cind ma simteam mereu balonata. Dar incet - incet cu noul regim, am inceput sa revin la normal. Azi din pacate am incalcat putin regimul, am papat o bucatica de torta, colegul a insistat si cum eu sunt slaba de fire nu am putut rezista, acuma ma mustra constiinta si imi pare rau dar fapta sa consumat. Rochie inca nu am procurat, dar am fost deja prin citeva saloane si stiu ce imi doresc, doar ca ceea ce vreau nu prea merge la silueta mea, asa ca nu ma grabesc, poate intre timp mai dau jos ceva kg. Nunta e preconizata in octombrie, insa nu am stabilit data din cauza nasilor, inca nu am gasit nasi. Dar cu ajutorul Domnului si cu rabdare le vom face pe toate.
bineineteles ca reusesti! cu putina tarie si putina miscare. cat despre colegul ala, ce sa zis, nah? ia povesteste tu la toti colegii/prietenii/rudele ca ai de gand sa slabesti serios de data asta si vei vedea ca accepta un refuz de tort sau chiar mai bine, sa vezi cum o sa numere tot ce bagi in gura
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html
Răspuns cu citat