View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 21 iul 2011, 16:36:31
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Exercitiile zilnice

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Super,si eu as merge la sala dar nu am voie pana la 18 ani.Si eu as vrea sa incep hip'hop abs..Dar nu stiu..video'urile care le gasesc nu explica pasii.Tae'bo imi place,am incercat.. si insanity am facut doar 10 min parca.
Si mie mi'ar placea sa am stepper.Dar nu am,inca.

Da deci de coarda zic ca ma apuc de juma de an si cu promisu'am ramas.Dar pun punct ca asa nu se poate.M'am saturat sa slabesc,sa ma ingras si tot asa.Fara sport nu fac nimic.Asa ca ma bag la jumatate de ora de aerobica.

Eu sala o fac de la 16 ani
poi la hip-hop abs pe care il fac eu nu exista insa nici nu tace,spune ce tra sa faci gen:2 pasi stanga,2 pasi dreapta,inainte-inapoi,prima data eram derutata.mi'a trebui cam o saptamana sa invat si acum fac exact o data cu ei,deci trebuie si putina rabdare,nimeni nu s'a nascut invatat,pana si cand am fost la aerobic si ne explica tipa in primele ore ma mai incurcam
poti sa ceri de ziua ta sau sa strangi bani daca vrei pt un stepper ori o bicicleta,si rolele sunt o buna alternativa,asa te si relaxezi,plimbi,faci si sport si te poti distra
poi daca zici ceva incerca sa te tii de cuvant,pana la urma pt tine o faci
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat