Subiect: yong kang suplu
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 17 mai 2009, 23:31:49
mariana_544's Avatar
mariana_544 mariana_544 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 mar 2009
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: dieta nicoleta luciu
Date: 152cm, 98kg
Mesaje: 32
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: yong kang suplu

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Am dat un search si uite ce am gasit, Mariana:

Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei ,ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire, reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic, are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire.

Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile.Datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos. Impiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
  • Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei
  • Yong Kang SUPLU ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire
  • Yong Kang SUPLU reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic
  • Yong Kang SUPLU are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire
  • Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile
  • Yong Kang SUPLU datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos
  • Yong Kang SUPLU împiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
Administrare: 1-2 capsule de doua ori pe zi , dimineata si pranz.
Nu se administreaza dupa ora 17.00.
Compozitie: 400 mg ceai verde
Prezentare: 120 capsule
multumesc pentru raspuns
vreau sa iti spun ca eu le-am cumparat, sunt destul de scumpe 135 lei
am sa iau dect 2 /zi si am sa va spun daca sunt eficace sau nu
in prospect spun ca nu au reactii adverse dar vom vedea
cu drag mariana
Nu este setat nivelul de activitate fizica. mariana_544, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat