View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 19 sep 2011, 20:30:02
iuanutza's Avatar
iuanutza iuanutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2011
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 63kg
Mesaje: 2.201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sali de fitness&aerobic&tae-bo in Cluj

eu recent mi-am facut abonament la jimmy...], merg pt prima data acolo, insa mi-au lasat o impresie f placuta, fetele de acolo sunt foarte primitoare si iti explica cu mult calm orice nelamurire ai avea.Sunt mai multe tipuri de abonamente, mai scumpe, mai ieftine, in functie de orar...eu de exemplu mi-am ales abonamentul"aerodimi" la 130 ron, este un program de dimineata intre orele 7-15...mi l-am ales acesta pt ca eu am de dupa-masa servici si mi-e mult mai convenabil asa, plus ca e cel mai ieftin.Participarea la sedinte se face cu programare de pe pc-ul personal sau de pe cel de acolo touch-screan(asta e partea mai putin buna, pt ca trebuie sa-ti faci programare din timp si cat mai repede, ca te poti intr-o zi trezi ca nu mai ai loc la nici o sedinta).Si inca niste avantaje super misto:sunt doua locatii, una in piata cipariu si una in polus...daca mergi in cipariu(unde merg si eu)apa plata la discretie in timpul antrenamentelor, dupa antrenament o bautura gratis:cafea, ceai, cappucino, ciocolata calda, latte machiato...plus 25 min de solar(dar astea indiferent de locatie, numai in polus le poti face)
Hmm, cam atat, pt alte intrebari si detalii va astept la mine in jurnal.
iuanutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2187 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1670 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Regulament; 19 sep 2011 at 20:33:35. Motiv: Link extern interzis
Răspuns cu citat