Subiect: Banned users
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 11 feb 2010, 10:05:38
danazet's Avatar
danazet danazet este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: dieta hipocalorica
Date: 175cm, 101.2kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Banned users

Citat:
Anterior postat de vadmin Vezi mesajul
Ban se da doar pentru cazurile grave sau cazurile clare in care utilizatorul nu a venit pentru slabit si stil de viata sanatos pe acest site, ci a venit sa promoveze diverse produse/servicii, sa provoace certuri, sa abuzeze de functionalitatile oferite, etc.

Majoritatea cazurilor care ar putea duce la ban sunt scrise si in regulament.

Pentru slabutele care sunt active in comunitate, sunt pentru stilul de viata sanatos, ajuta comunitatea sau vor sa fie ajutate, pentru a ajunge la ban este mai greu. Trebuie sa incalci repetat regulamentul si sa nu ai dorinta de a-l respecta, chiar daca primesti atentionari sau infractiuni. Initial, se trimit atentionari si/sau se dau infractiuni pe o perioada de timp.
Sorry pentru gafa cu informatiile personale pe care le-am cerut pe forum.. Recunosc ca nu citisem regulamentul, dar chiar acum ma apuc de lectura!
Si o intrebare: Cand imi dispare infractiunea??
Multumesc!
danazet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2739 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat