Subiect: Jurnal madylyx
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 13 ian 2012, 23:14:01
just21's Avatar
just21 just21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: somewhere, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ...
Date: 162cm, 60.5kg
Mesaje: 1.858
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Jurnal madylyx

Citat:
Anterior postat de madylyx Vezi mesajul
Uffff buah....cunosc problema asta eu cand ma scol brusc din pat vad stele verzi la propiu si ametesc imediat. Dar iti propun sa iei un complex de vitamine, iti spun un secret nu ingrasa doar te ajuta in lipsa de vitamine din corp, eu acu iau leticina pentru memorie mamy m-a obligat.
Invat in fiecare zii si acum am avut liber , deaia m-am implicat si pe site. OOO...o sa fim doctorite amandoua...hai sa te intreb tu unde dai la medicina? Eu dau in Craiova.Ai ales chimia sau fizica?
Eu am ales chimia, insa imi place mai mult biologia, deaia am lasat-o mai moale cu chimia si imi este cam frik. Sunt cam sceptica asa cu admiterea....aici e bataie pe locurile de la buget si imi e frik k nu sunt destul de buna.
PWP
Eu merg marti sa vad ce imi doctorul..II arat totul..Si sa stabileasca el,desi cu calciu stiu ca de mica nu asimilez ff bn calciul..
Eu i-au memo plus:X:X..Ma tine ff treaza..
Eu ador biologia si invat si pt bac ca intra materia de admitere si la bac..Cu chimia..hmmm acolo e prbl..Trebe sa o invat ff bine!..Nu sunt nici eu buna la chimie(((Inca nu ma pot decide ce oras:Cluj sau Timisoara..La amandoua se da obligatoriu bio si chimie.SPer sa fie totul bine.BAcul sa il trec cu brio:X..Eu nu stiu daca este taxa la medicina..Iti dai seama as vrea la buget,dar m-am apucat cam tarziu de invatat si nu e sigur ca intru.la buget.
__________________

Răspuns cu citat